Program Details

" width="150" align="right">

QiGong Poziom 1 i 2 / QiGong Level 1 & 2


with Samten Kobelt
February 23 / 9:00 AM - February 24 / 6:00 PM

W czasie warsztatów poznamy podstawy taoistycznego QiGong w linii Evy Wong. W trakcie wykonywania łagodnych, relaksacyjnych ćwiczeń nauczymy się jak pracować z ciałem, oddechem i umysłem.


Entuzjastycznie zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach, ponieważ w marcu do Szczecina przyjeżdża Eva Wong! Program z Evą Wong „Strategie dla zdrowia” będzie dostępny dla osób, które ukończyły Poziom 1 i 2 QiGong w naszej tradycji. Szczegóły tutaj:  https://shambhala.pl/calendar-details/?id=364321


QiGong (wym. czi-kung) jest zestawem ćwiczeń wywodzących się ze starożytnych Chin, wspomagających zdrowie i długowieczność. QiGong (Qi - życiowa energia, Gong – jej perfekcyjne opanowanie) to synchronizacja ciała i umysłu poprzez ruch i oddech. Może być stosowana w celach medycznych, jako medytacja lub sztuka walki.


Ćwiczenia QiGong mają pozytywny wpływ na samopoczucie, redukcję stresu, prawidłową pracę mięśni, stawów, więzadeł i kości, dotlenianie i energetyzowanie narządów wewnętrznych oraz na poprawę cyrkulacji życiowej energii Qi.


Acharya Samten Kobelt urodził się w Szwajcarii. W 1984 r. został uczniem Chögyama Trungpy Rinpoche. Przez wiele lat studiował i nauczał medytacji w Stanach Zjednoczonych. W tradycji QiGong Evy Wong praktykuje od 2005 r. Obecnie podróżuje po świecie i naucza dyscyplin ciała i umysłu m.in. medytacji, QiGong, tańca kontemplatywnego.


 


Sugerowana darowizna za uczestnictwo w programie  to 350 zł  (dla osób wpłacających przed 24.01 - 300zł). Można wpłacić ją na konto Ośrodka Shambhala Szczecin: 44 1440 1143 0000 0000 0467 8338  z tytułem Darowizna QiGong 23-24.02.19


Program będzie prowadzony w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.


Dla osób powtarzających program - 50% ceny podstawowej


Ilość miejsc ograniczona. Bardzo prosimy o szybką rejestrację.


Rejestracja: shambhala.pl/calendar


e-mail: [email protected]

Go to Szczecin's website