Program Details

" width="150" align="right">

QiGong Poziom 3 / QiGong Level 3


with Samten Kobelt
June 6 / 9:00 AM - June 7 / 6:00 PM

Zapraszamy na unikalne zajęcia QiGong - Poziom 3.


Podczas warsztatów uczestnicy poznają Pięć Zwierzęcych form Hua Tu: formę tygrysa - wzmacniającą ścięgna; formę niedźwiedzia - wzmacniającą kości; formę jelenia - zachowującą energię rozrodczą; formę małpy -  poprawiającą zwinność oraz formę ptaka - rozwijając równowagę.
Na warsztacie poznamy również Gimnastykę Czerwony Feniks oraz Przewodnik Nieśmiertelnych do Samodzielnego Masażu i Regulacji Oddechu, praktyki służące do usuwania zatorów w meridianach, wyrównywania kręgosłupa dla optymalnej cyrkulacji qi oraz wzmacniania ścięgien, kości i mięśni.

Zaprezentowane zostaną również kolejne postawy na stojąco z systemu Yiquan.

Program adresowany jest do osób, które ukończyły QiGong poziom 1 i 2 w tradycji Evy Wong.


Ukończenie programu, pozwalające na udział w kolejnym poziomie treningu, wymaga obecności na całości zajęć (wszystkie wykłady i sesje praktyki od piatku do niedzieli).


Acharya Samten Kobelt urodził się w Szwajcarii. W 1984 r. został uczniem Chögyama Trungpy Rinpoche. Przez wiele lat studiował i nauczał medytacji w Stanach Zjednoczonych. W tradycji QiGong Evy Wong praktykuje od 2005 r. Obecnie podróżuje po świecie i naucza dyscyplin ciała i umysłu m.in. medytacji, QiGong, tańca kontemplatywnego.


W czasie warsztatu przewidziana jest przerwa na obiad i mniejsze przerwy.


Darowizna za kurs:

 

Koszt Całości Programu: 450 zł

 

Early Bird : 400 zł (przy wpłacie całości do 30 kwietnia )

 

Shambhala Szczecin

Bank PKO BP o/Szczecin

42 1440 1143 0000 0000 0494 1535
Go to Szczecin's website