Program Details

Shambhala Stupeň 1 - Umění být člověkem


with Jitka Holubcova & Jitka Holubcova
November 20 / 7:00 PM - November 22 / 5:00 PM

"Meditujeme, abychom pocítili svoje základní dobro. Prostřednictvím spočívání v klidu se učíme spočívat v našem přirozeném stavu. Vidíme, co vidí osvícené bytosti - základní dobro je základem bytí."
Sakyong Mipham Rinpoche 


Objevení základního dobra v sobě a ve světě


Víkendový program "Umění být člověkem" je úvodem do shambhalového učení, které propojuje meditaci s běžným životem, aby nás toto propojení obohacovalo a rozvíjelo. 


Program bude složený z přednášek, meditační instrukce, meditace a možnosti sdílet svoje zkušenosti.


Program učí a vede Shastri Jitka Holubcová, dlouholetá praktikantka Shambhala buddhismu, studentka Sakyonga Miphama a hlavní pražská Shambhala učitelka.


Začneme v pátek 19 hod (prosím přijďte alespoň 15 minut přede) veřejnou přednáškou. Na přednášku můžete pozvat i přátele, kteří by se nechtěli zúčastnit celého víkendu nebo by se chtěli rozhodnout až po přednášce, pokud bude ještě místo.


Termíny - 20. - 22. listopad


pátek 20. 11. v 19 hod.sabota 21. 11. od 9:00 do 18 hod (snídaně: 8:30 banket: po 18 hod)neděle 22. 11. od 9:00 do 18 hod (snídaně: 8:30)


Aby jsme udrželi energii programu, je doporučeno neplánovat si mezi jednotlivými dny žádné akce, které by vás mohly rozptýlit.


Po domluvě je možné přespat v centru.


Místo konání: Shambhala Praha, Varšavská 13, Praha 2
Registrace: registrujte se prosím online na odkazu níže (či výše).


Cena: 2200,-
Studenti, lidé v důchodu: 1000,-
Druhoúčastníci: 800,-
Cena by neměla být překážkou. Pokud by pro vás byla, dejte prosím vědět.


Kombinová výhodna cena za Shambhala stupeň 1. a Meditace v každodenním životě: 2700,-


Registrace je platná po zaplacení zálohy ve výši 50 % ceny na účet 1465743001/5500. Do poznámky uveďte "Stupeň 1" nebo “ Stupeň 1 + MIEL” (na oba programy) a  Vaše jméno.


Cena programu zahrnuje sobotní večerní banket i společnou snídaní.


Navzdory nejistotě způsobené COVIDem, pokračujeme v programu, proto se prosím neváhejte zaregistrovat. V případě, že by existovala nějaká opatření, budeme vás informovat.


 

Go to Prague's website